O BioGaia

BioGaia jest innowacyjną firmą medyczną i światowym liderem w dziedzinie probiotyków. Obecnie zatrudnia 124 pracowników w biurach w Szwecji, USA i Japonii.

Założona w 1990 r. firma wykorzystuje bogate doświadczenie w dziedzinie rozwoju, marketingu i sprzedaży probiotyków oraz posiada rozległą sieć niezależnych naukowców, ekspertów, specjalistów w dziedzinie produkcji i partnerów dystrybucyjnych na całym świecie. Produkty BioGaia są polecane pacjentom przez pediatrów i innych pracowników służby zdrowia w ponad 100 krajach na całym świecie.

Wszystkie produkty BioGaia zawierają Lactobacillus reuteri – szczep bakterii probiotycznych, które pomagają przywrócić równowagę mikroflory bakteryjnej w przewodzie pokarmowym. Będąc jednym z niewielu gatunków bakterii, który ewoluował wraz z ludźmi od samego początku, Lactobacillus reuteri może przeżyć w ludzkim organizmie i oczywiście go kolonizować. Misją firmy BioGaia jest poprawa zdrowia i samopoczucia osób cierpiących na problemy z trawieniem i w obrębie jamy ustnej za pomocą przyjaznych dla pacjenta produktów probiotycznych o klinicznie udowodnionej skuteczności, które faktycznie mogą coś zmienić. Więcej informacji podano na stronie internetowej www.biogaia.com.

O Ewopharma

Firma Ewopharma jest innowacyjnym partnerem w dziedzinie marketingu produktów farmaceutycznych i powszechnie dostępnych produktów leczniczych w Europie Środkowo-Wschodniej i Szwajcarii.

W regionie firma działa od ponad 60 lat. W tym czasie Ewopharma zyskała rozległą wiedzę o tych rynkach i uzyskała wysoką pozycję na tamtejszych rynkach. Reprezentuje regionalnych i międzynarodowych partnerów na rynku farmaceutycznym jako wyłącznych licencjobiorców i dystrybutorów oraz zajmuje się wszystkimi aspektami uzyskiwania dostępu do rynku i komercjalizacji produktów farmaceutycznych i powszechnie dostępnych produktów leczniczych zgodnych z zasadami etycznymi. Firma zatrudnia ponad 320 wysoko wykwalifikowanych pracowników w ponad 15 krajach. Więcej informacji na stronie www.ewopharma.com.

Ewopharma AG Sp. z o.o.

ul. Leszno 14

01-192 Warszawa

Tel:+48 (0) 22 620 11 71

info@ewopharma.pl

Contact

Prześlij wiadomość
*Pole obowiązkowe

Administratorem danych osobowych jest Ewopharma AG Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Leszno 14, 01-192 Warszawa, e-mail: info@ewopharma.pl. Administrator danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, Panią Katarzynę Chylińską. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się pod adresem: daneosobowe@ewopharma.pl.

Dane będą przetwarzane w celu obsługi Państwa zapytania. 

Dane będą przetwarzane w celu realizacji prawnie uzasadnionego celu administratora, tj. udzielenia odpowiedzi na pytanie, obsługi wniosku o udzielenie informacji (art. 6 ust. 1 pkt f Rozporządzenia o ochronie danych osobowych). W przypadku, gdy w treści zapytania przekazali nam Państwo informacje o swoim stanie zdrowia przetwarzanie takich danych odbywać się będzie na podstawie Państwa zgody (art. 9 ust. 2 lit a RODO).

Podanie danych w formularzu kontaktowym jest dobrowolne, ale ich brak uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

Dane będą przechowywane do czasu udzielenia odpowiedzi. 

Każdej osobie przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 

Każdej osobie przysługuje prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora.

Strona korzysta z plików Cookies w celu realizacji usług,
zgodnie z Polityką Prywatności.
OK